www.hotel-ubytovani.com
 

Hotel MĚDÍNEK OLD TOWN *** ubytování Kutná Hora

 
 
 
Hotel Kutná Hora Mědínek Old Town - Služba na recepci je 24 hodinHotel Kutná Hora Mědínek Old Town -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Kutná Hora Mědínek Old Town - K hotelu přísluší parkovištěHotel Kutná Hora Mědínek Old Town - disponuje restauracíHotel Kutná Hora Mědínek Old Town -  je k dispozici připojení na internetHotel Kutná Hora Mědínek Old Town -  je k dispozici letní terasaHotel Kutná Hora Mědínek Old Town - disponuje kavárnouHotel Kutná Hora Mědínek Old Town - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Kutná Hora Mědínek Old Town - přijímá kreditní karty VISAHotel Kutná Hora Mědínek Old Town - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Kutná Hora Mědínek Old Town - přijímá kreditní karty JCBHotel Kutná Hora Mědínek Old Town - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Kutná Hora Mědínek Old Town -  stálá diskotéka - tanec - zábavaHotel Kutná Hora Mědínek Old Town - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Kutná Hora Mědínek Old Town - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Kutná Hora Mědínek Old Town - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Kutná Hora Mědínek Old Town - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Kutná Hora Mědínek Old Town - na pokojích je telefon
 

Hotel MĚDÍNEK OLD TOWN
Palackého náměstí 316, Kutná Hora 28401
Česká Republika
Hotel-Kutna-Hora-Medinek@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Mědínek Old Town ubytování Kutná Hora Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel MĚDÍNEK OLD TOWN - ubytování Kutná Hora | Vítejte

 
Hotel Kutná Hora Mědínek Old Town

Hotel Kutná Hora ubytování Mědínek popis :
Umístění hotelu v srdci historických budov přímo vyzývá k bloudění křivolakými uličkami, k procházkám městem a okolím a zve k návštěvám nespočetných středověkých památek. Každý rok zde nejméně pětkrát točí exteriéry pro své filmy naši i zahraniční filmoví tvůrci.

Ubytování Kutná Hora hotel Mědínek :
Kapacita hotelu činí 50 převážně dvoulůžkových pokojů a 3 apartmá ve standardním vybavení, t.j. se samostatnými koupelnami, WC, TV se satelitním příjmem, rádiem a telefonem. Nepřetržitá služba v recepci zajišťuje noční prodej doplňkového sortimentu - hygienických potřeb, chlazených nápojů, pohlednic atd. Součástí ubytovacího úseku je sauna. Hotel má vlastní parkoviště v uzamykatelném dvoře.

Hotel Kutná Hora ubytování Mědínek Restaurace :
Prostorná restaurace s přilehlými salonky splňuje požadavky jak všech hostů, tak i široké veřejnosti města a skupinových zájezdů. Salonky jsou často využívány pro nejrůznější školení, konference a semináře firem a v návaznosti ubytovací a ostatní služby hotelu.

Ubytování Kutná Hora hotel Mědínek služby :
Kavárna v hotelové hale s barem a letní terasou zve k příjemnému posezení s výhledem na centrální náměstí při široké nabídce různých druhů kávy značky Lavazza, dalších teplých a studených nápojů, moučníků i specialit minutkové kuchyně. Noční klub "Diskobar Jáma" v suterénu hotelu pro více než 100 návštěvníků s barem a billiardem je již tradičním zábavním centrem města oblíbeným především mladší generací.

Hotel Kutná Hora ubytování Mědínek okolí :
V těsném sousedství je kadeřnictví, kosmetický salon, lékárna, prodej tisku, tabákových výrobků, speciální nápojová prodejna, čajovna, prodejny potravin, textilu a módních doplňků, stanoviště taxi, bowlingová hala s barem, kulečníkem, a vířivou vanou Whirlpool. V docházkové vzdálenosti je krytý plavecký bazén, tenisové kurty, letní koupaliště v přírodním areálu, fitness centrum, solária atd.

Hotel Mědínek ubytování Kutná Hora turistika :
Hotel Mědínek se nachází na centrálním náměstí historického jádra města. Přímo proti je informační centrum, nedaleko pak Vlašský dvůr - bývalá mincovna a přechodné sídlo českých králů, muzeum hornictví Hrádek s přístupným středověkým stříbrným dolem, Riegrovy sady - terasový park s výhledem na údolí říčky Vrchlice a nejdůležitější dominanty - katedrálu sv. Barbory, Jezuitskou kolej a kostel sv. Jakuba. Město Kutná Hora bylo v r. 1995 zapsáno do seznamu kulturního dědictví UNESCO.